BİZDEN HABERLER

covid19

covid19

dünya genelinde covid 19 önlemleri aypi rent a car olarak tüm kurallara uyulup gereken arac temizlikleri yapılmaktadır siz degerli müşterilerimizin saglıgı icin eksik dezenfektan uygulanmamaktadır Haberin Devamı..

Tarih: 03-2017

Sizin için..

Sizin için..

Transfer konusunda duyduğunuz bütün kaygıların giderilmesi konusunda eğitimli ve deneyimli personelimiz size destek olacaktır. Transfer personelimizin tamamı ileri sürüş teknikleri eğitimlidir. Bunun yanı sıra; saygılı, nazik, kibar ve bakımlıdır. Haberin Devamı..

Tarih: 03-2017

Neleri merak ettiniz?

Neleri merak ettiniz?

Ne zaman rezervasyon yapabilirim? Rezervasyon sistemimiz 24 saat ve haftada 7 gün hizmet vermektedir. Havaalanında size nasıl ulaşabilirim? Şehrimizdeki kontak numaralarımız iletişim bölümünde mevcuttur. Bavul ve gümrük işlerinin tamamlanmasından sonraki çıkış kapısında, bulunan ofisimizde göre Haberin Devamı..

Tarih: 03-2017

Sıkça Sorulanlar

Sıkça Sorulanlar

KİRALAMA SÜRESİ  En kısa kiralama süresi 24 saattir. Teslim gecikmelerinde her ek saat için günlük ücretin 1/3'ü alınır. Toplam 3 saati aşan gecikmelerde CDW (Kasko) ücreti dahil tam gün ücreti alınır. UZUN SÜRELİ KİRALAMALAR Uzun süreli kiralama için en az kiralama Haberin Devamı..

Tarih: 03-2017

 

Whatsapp Destek

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?